top of page

WITH LOVE

WITH LOVE

MIŁOŚĆ

3D disco ball

STUDIO

HELLO

HELLO

HELLO

Miłość Studio co-owners

HELLO FRIENDS

Hej! Tu Jagoda i Przemek. Jesteśmy małżeństwem, rodzicami, przyjaciółmi i partnerami w biznesie. W 2022 r. wspólnymi siłami stworzyliśmy Miłość Studio w Łodzi.

 

Jest to nasze wymarzone miejsce, którego w świecie tattoo potrzebowaliśmy, a nie znaleźliśmy. Stworzyliśmy je z miłości do tatuaży, ludzi, kolorów i oryginalności. Jest to nasze pierwsze spełnione marzenie. W naszej przestrzeni, każdy detal jest starannie przemyślany, a najwyższa jakość usług i produktów jest dla nas kluczowa.

 

Witajcie w naszej bajce!

LOVELY PEOPLE

LOVELY PEOPLE

LOVELY PEOPLE

LOVELY PEOPLE

LOVELY PEOPLE

LOVELY PEOPLE

3D visualization Miłość Studio
Miłość Studio team

BEST FOR YOU

Miłość tworzą artyści, pracujący w swoich niepowtarzalnych, autorskich stylach. Jesteśmy również łódzką bazą dla artystów z całej polski. Regularnie odwiedzają nas tatuażyści, artyści wykonujący piercing oraz usługi kosmetyczne jak pazy i rzęsy. 

 

A co! Mamy wszystko co najlepsze! I oczywiści wszystko zachowane w naszych stylistycznych ramach:  jak wzory pazów to takie, które ciężko znaleźć, jak tatuaże to tylko unikatowe! Dołącz do nas, aby doświadczyć wyjątkowego świata sztuki, kolorów i miłości do tego, co robimy. Z całą pewnością każdy z Was poczuje się u nas komfortowo, nie będąc ocenianym lecz serdecznie goszczonym. 

INTERIOR DESIGN

INTERIOR DESIGN

LOVELY

3D disco ball

SPACE

Aleja 1 Maja 39/25, 90-739 Łódź

© 2024 Miłość.Studio / Created by PXDX Studio